Telefon to Twoje podstawowe narzędzie pracy, nie tylko w call center. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak ważny jest kontakt telefoniczny w podtrzymaniu dobrych relacji z klientem. Odpowiednio dobrany aparat telefoniczny  to Twoja większa produktywność oraz komfort pracy. Jeżeli natomiast przez cały dzień musisz pracować w słuchawkach i używać mikrofonu, nie ma mowy o sprzęcie złej jakości. Z pomocą przychodzi Ci telefon VoIP oraz  słuchawki nagłowne do mikrofonu.

Słuchawki do zadań specjalnych

W celu osiągnięcia satysfakcjonujących wyników w kontaktach z klientem musisz zakupić słuchawki w pełni profesjonalne oraz wysokiej jakości. Słuchawki do każdych warunków pracy znajdziesz na stronie sklepu. Telefony VoiP i słuchawki call center umożliwią Ci doskonałą komunikację z klientem, możesz wybrać zestaw ze słuchawkami Axtel oraz z telefonem VoIP Yealink.

Telefon do biura i call centre

Słuchawki nagłowne z mikrofonem kupisz na www.4ip.pl Nadają się do każdego rodzaju biura oraz call centre. W zestawie słuchawkowym znajduje się telefon VoIP oraz zestaw nagłowny na dwoje uszu Axtel M2 Duo. Specjalna seria Axtel Pro duo NC WB jest przeznaczona do wnętrz biurowych o wysokim natężeniu hałasu. Unikniesz zmęczenia oraz zwiększysz swoją wydajność. W serii znajdziesz produkty ze wzmocnieniem chroniącym przed uszkodzeniami podczas pracy. Produkty są wytrzymałe i łatwe w użyciu.