Call center to podstawowa jednostka każdej firmy, w której przede wszystkim liczy się kontakt z klientem. Słuchawki nagłowne są używane do telefonu VoIP jako urządzenia konieczne w zapewnieniu komfortu pracy, która należy do bardzo uciążliwych ze względu na swój charakter. Każdy pracodawca musi zapewnić pracownikowi call center ergonomiczne warunki pracy.

Gdzie kupisz słuchawki nagłowne?

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego sprzętu, który zwiększy możliwości biznesowe Twojej firmy powinieneś zaopatrzyć swoją firmę w profesjonalne słuchawki call center. Słuchawki Axtel z telefonem VoIP Yealink idealnie nadają się do obsługi call center oraz dla pracowników biurowych. Zobacz ofertę słuchawek nagłownych z mikrofonem na http://attel.pl/.

Szeroki wybór słuchawek

Zestaw słuchawkowy jest niezbędny do transferowania połączeń poprzez funkcję „tran” oraz odbiór połączeń z poziomu słuchawki nagłownej z użyciem funkcji „headset”. Zestaw zawiera telefon VoIP oraz zestaw nagłowny na dwoje uszu Axtel M2 Duo. Seria Axtel Pro duo NC WB jest przeznaczona do pomieszczeń o dużym natężeniu. Specjalne wzmocnienia chronią przed uszkodzeniami podczas długiej pracy. Seria Pro jest wytrzymała i łatwa w obsłudze, doceni ją każdy użytkownik.