Bez telefonu nie ma pracy biurowej, jest konieczny nie tylko w call center. Dobry telefon to efektywna komunikacja z klientem oraz komfort pracy dla każdego pracownika. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest telefoniczna obsługa klienta, warunkiem powodzenia biznesu jest właściwe dobranie słuchawek nagłownych do mikrofonu z telefonem VoIP.

Słuchawki konieczne do pracy nie tylko w call centre

Zakup sprzęt profesjonalny i najwyższej jakości. Szeroki wybór jest dostosowany do potrzeb firmy. Znajdziesz go na http://attel.pl/. Twoja firma rozwinie swoją działalność i zyska nowych klientów poprzez zastosowanie specjalistycznych słuchawek call center. Twoja komunikacja z klientem otrzyma nową jakość. Zdecyduj się na zestaw, czyli słuchawki Axtel z telefonem VoIP Yealink. Produkty są trwałe w eksploatacji i łatwe w obsłudze.

Telefon do użytku w biurze i call centre

Słuchawki nagłowne z mikrofonem na http://attel.pl/ to idealne rozwiązanie do każdego biura niezależnie od wielkości oraz do call centre. W zestawie słuchawkowym znajdziesz telefon VoIP oraz zestaw nagłowny na dwoje uszu Axtel M2 Duo. Wybierz serię Axtel Pro duo NC WB przeznaczoną specjalnie do pomieszczeń o podwyższonym natężeniu hałasu. Unikniesz przemęczenia oraz zwiększysz swoją produktywność.

------ ♣ ------ ------ ♠ ------ ------ ♦ ------