Zestawy słuchawkowe są wyjątkowo przydatne, zwłaszcza w środowiskach biurowych i call center. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przewodowego zestawu słuchawkowego do pracy, czy do domu, gdy potrzebujesz rozmawiać przez Skype ze znajomymi i rodziną, ta lista najlepszych przewodowych zestawów słuchawkowych ma na celu pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru.

Ogólnie rzecz biorąc, przewodowe zestawy słuchawkowe zapewniają lepszą jakość dźwięku w porównaniu ze słuchawkami bezprzewodowymi. Co więcej, nie musisz się martwić o ich naładowanie. W przypadku modelu przewodowego nie stanowi to problemu i możesz mieć pewność, że Twój zestaw słuchawkowy będzie zawsze gotowy do działania.

Plantronics, Jabra i Sennheiser i Platora oferują doskonałe przewodowe zestawy słuchawkowe. Niektóre oferują tylko podstawy w przystępnej cenie, podczas gdy inne zawierają bardziej zaawansowane funkcje dla tych, którzy chcą nieco więcej skorzystać z ostatniego zakupu. Nasi wewnętrzni eksperci testują każdy model na rynku, oddzielając dobre od złego, aby zaoferować naszym klientom tylko te zestawy słuchawkowe, które spełniają nasze wysokie standardy. Poniżej oceniliśmy najlepsze z nich, wraz z ich najważniejszymi funkcjami i dlaczego warto je kupić.

Jabra Evolve 40 MS

słuchawki Jabra Evolve 40


Wysokiej jakości przewodowy zestaw słuchawkowy USB do komputera
Co myślimy
Młodszy brat Evolve 65, ten zestaw słuchawkowy USB wciąż ma to coś . Idealny dla pracowników mobilnych i pracujących na gorąco, Jabra Evolve 40 nie wymaga instalacji – wystarczy go podłączyć i gotowe. Dzięki inteligentnemu przekazywaniu połączeń Jabra możesz bezproblemowo przenosić rozmowy Skype for Business do smartfona, odłączając zestaw słuchawkowy od wbudowanego kontrolera połączeń USB i podłączając wtyczkę 3,5 mm do telefonu komórkowego (tylko wersja MS). Zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w automatyczne „światło zajętości”, które sygnalizuje współpracownikom / lepszą połowę, kiedy jesteś w trakcie rozmowy .

Sprawdź cenę w sklepie www.4ip : Jabra Evolve 40

Słuchawki call center Platora

Przewodowy zestaw słuchawkowy to doskonały wybór dla każdego, kto musi spędzać dużo czasu na rozmowach w call center. Dzięki dobrym nausznikom specjalnie zaprojektowanym dla lepszego dopasowania i ważącym mniej niż inne tego typu zestawy słuchawkowe, pozostaje wygodny w noszeniu przez cały dzień pracy. Mikrofon na wysięgniku można obracać o 360 stopni, dzięki czemu można go schować, gdy nie jest używany. Zapewniając taką samą wysoką jakość dźwięku i redukcję szumów, jakiej można oczekiwać od Platora, zdecydowanie polecamy tego producenta słuchawkek do centrów obsługi telefonicznej i podobnych środowisk.

Słuchawki call center Platora

Sprawdź słuchawki call center na stronie producenta Platora

Wielokierunkowy mikrofon z redukcją szumów
Profesjonalny zestaw słuchawkowy idealny do obsługi klienta / call center
Specjalnie zaprojektowany dla większego komfortu


------ ♣ ------ ------ ♠ ------ ------ ♦ ------