Zestaw słuchawkowy USB Plantronics Blackwire 3320 Duo

Wielki urok serii Blackwire 3320 jest widoczny na pierwszy rzut oka: ma elegancki, nowoczesny design. Brzmi tak dobrze, jak wygląda, z doskonałym dźwiękiem o wysokiej jakości, którego można oczekiwać od zestawów słuchawkowych Poly Blackwire.

Zestaw słuchawkowy Plantronics Blackwire 3320 Duo to Obuuszny (na dwa uszy) zestaw słuchawkowy USB kompatybilny z komputerem (przez połączenie USB). Działa dobrze w Microsoft Teams, a także ze wszystkimi telefonami programowymi wraz ze Skype for Business.

Idealny do wdrażania w przedsiębiorstwach

Biorąc pod uwagę wiele cech, możesz pomyśleć, że seria Blackwire 3300 jest poza zasięgiem. Oto dobra wiadomość. Seria Blackwire 3300 zapewnia najlepszą wartość w swojej kategorii i sprawia, że ​​wdrożenie w przedsiębiorstwie jest przystępne cenowo. Przewodowa prostota i niezawodność Pracownicy instynktownie wiedzą, jak korzystać z Blackwire 3300 Series. Jest przewodowy UC – dla prostoty plug-and-play. A jego solidna konstrukcja rozciąga się na sam zestaw słuchawkowy, ponieważ niezawodność Poly jest oczywista.

Pracownicy instynktownie wiedzą, jak korzystać z Blackwire 3300 Series. Jest przewodowy UC – dla prostoty plug-and-play. A jego solidna konstrukcja rozciąga się na sam zestaw słuchawkowy, ponieważ niezawodność Poly jest oczywista.

Kluczowe cechy: Zestaw słuchawkowy USB-A z kompatybilnością z komputerem Mikrofon z redukcją szumów Ochrona przed wstrząsami akustycznymi Zestaw słuchawkowy obuuszny (Duo) Łączność Plug and Play Wbudowane sterowanie połączeniami Elastyczny wysięgnik i wybór stylu noszenia Czy potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego zestawu słuchawkowego dla biznesu?